SŁODKA KUCHNIA MAMY

Witam jestem Monika, mama dwójki urwisów a pieczenie to moja pasja. Na blogu chcę podzielić się z wami moimi wypiekami. Miłość do dekoracji tortów trwa już 10 lat ale dopiero niedawno rozwijam swoją pasję, zresztą oceńcie sami :)

czwartek, 2 marca 2017

Tort wróbel

Torcik waniliowo-czekoladowy

Autor: Unknown o 22:53 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2017 (13)
    • ▼  marca (1)
      • Tort wróbel
    • ►  lutego (12)

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.